Co je vlastně Crossfit?

Crossfit je všestranná pohybová průprava. Při cvičení maximálně využíváme vlastní váhu a zapojujeme TRX systém a Kettlebell, tedy velmi efektivní pomůcky, které rychle a komplexně pomáhají formovat postavu a napomáhají rozvoji hbitosti a lepší koordinaci pohybového aparátu.

Nám trenérům umožňují sestavit variabilní, pro cvičící zábavný, trénink. Zátěž lze upravit každému cvičenci přímo během tréninku na míru podle jeho pohybových schopností. Nemusíte se tedy bát, že se posléze "poplazíte" domů po břiše a v skupině se budete cítit jako outsider. Naopak velmi podporujeme smíšené skupiny a věříme na vzájemnou podporu, pomoc a motivaci. Avšak pokud je vaším cílem si během tréninku pořádně zamakat rádi s vámi do toho půjdeme.
Dále zapojujeme švihadlo pro hbitost a rychlost, různé činky velké i malé, pro sílu a vyrýsování. Najdete však u nás i různé další předměty jako pneumatiky, kladiva, lana, žebříky a kladiny.
Pokud vás zajímá k čemu slouží a jak vám mohou prospět, pořiďte k nám.

Jsou vaše tréninky tedy vhodné i pro ženy? Ženy a dívky na našich trénincích velmi vítáme. Vnášejí do našich tréninků novou dynamiku a přátelskou atmosféru. Smíšené skupiny se navzájem motivují a přirozeně soutěží a výkonnost skupiny se tak rychleji zlepšuje.

Pro ženy jsou Crossfit tréninky zvláště vhodné. Posilování vlastní vahou, cviky na TRX a dynamické posilování s Ketllebellem, rozkládají zátěž na více svalových partií zároveň a přirozeně tak formují a zpevňují ženské tělo, rozvíjejí pružnost a hbitost.

To co jste popsal zní, jako zajímavý, variabilní a komplexní trénink. Ano, zejména v zimních měsících, kdy jsou rozmanité venkovní aktivity omezené je Crossfit vhodným doplňkovým tréninkem také pro sportovce. Můžete se tak během zimy připravovat na různé extrémní závody jako jsou Spartan Race, Gladiator nebo Army run.

Kdy a kam mám přijít? Začali jsme 2.11.2016. Tréninky jsou vždy v pondělí a ve středu od 18.00 na adrese Chabařovická 4, Praha 8, Ladví v budově školy. Vstup do tělocvičny je od tenisových kurtů, zadním vchodem v 1.patře najdete naší tělocvičnu. První hodina je ZDARMA. Pokud vás Crossfit osloví cena za 1,5 hod na permanentku nebo při rezervaci je 150Kč. Vstup na jednotlivý trénink stojí 200 Kč. S sebou sportovní oblečení, sálovou obuv, ručník a pití. Trénink vede Jan Horák, certifikovaný instruktor Fitness a TRX, instruktor bojových umění a akreditovaný instruktor KravMaga sebeobranného systému pro dospělé a děti.

Neváhejte psát a volat s jakýmikoliv dotazy.
Kontakt: info@sport4fighter.cz, Tel.: 778 003 880

V případě zájmu se přihlašte Přihlásit se

Kde cvičíme: